2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 09.09.2019 tarihi pazartesi günü başlıyor.

 

Fethiye Şoförler Odası Başkanımız Şaban Taşar, bu yıl Fethiye’de eğitim ve öğretim döneminde 450 servis aracının hizmet edeceğini söylerken, servis ücretleri konusunda da ciddi bir artışın söz konusu olmadığını söyledi.
Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de Pazartesi günü 2019-201-20 eğitim öğretim sezonu açılacak. Veliler maliyetleri yüksek fiyatları bulan okul ihtiyaçlarını karşılamak derdine düşerken, Fethiye Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar, bu yıl servis ücretlerinde ciddi bir artışın olmayacağını belirterek velilere bir nebze de olsa rahat nefes aldırdı.
İlçemizde yaklaşık 450 servis aracının hizmet edeceğini açıklayan Taşar, “Fethiye Şoförler Odası Başkanı Şaban Taşar,  “2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılının başına geldik. Servislerimiz eğitim ve öğretim sürecine hazırlar. 2 buçuk tatil süresince her türlü eksik ve bakım ihtiyaçlarını karşıladılar. Bu yıl  ilçemizde 450 servis aracı ile okullarımıza ve öğrencilerimize hizmet vereceğiz. Şimdiye kadar olduğu gibi kazasız ve sorunsuz  bir eğitim öğretim yılının geçmesini temenni ediyorum. Oda olarak servis şoförlerimize belirli dönemlerde seminerler veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Bu yıl servis ücretlerinde çok ciddi bir artış beklemiyoruz. Şoför esnamız da zaten böyle bir büyük beklenti içerisinde değil.   O konuyla ilgili  Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Daire Başkanlığı bir çalışma yapıyor. Oradan karar gelince açıklamasını da yapacağız” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir