ODAMIZIN 54. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANDI.

  • IMG_1368
  • IMG_1515
  • IMG_1328
  • IMG_1342
  • IMG_1360
  • IMG_1382
  • IMG_1407

Odamızın 12 Mart 1966 yılı, 54. Kuruluş yıldönümü olması, turizm sezonu öncesi, İlçemizde bulunan kurumlar ile birlik beraberlik ve dayanışma amacı ile Fethiye DSİ tesislerinde kahvaltı programı düzenlendi.
Kahvaltıya Fethiye Kaymakamı Muzaffer ŞAHİNER,Muğla Esnaf ve Sanatkalar Odalar Birliği Başkanı Şükrü AYYILDIZ, İlçe Emiyet Müdürü Cemil Emre SÜEL, İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen, Siyasi Parti Başkanları, Daire Müdürleri,Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Osman ÇIRALI, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet SOYDEMİR, Pazarcılar Odası Başkanı Adem HIRA,Seydikemer Oda Başkanları ile Kooperatif ve durak Başkanları katıldılar.
Program saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra Başkanımız Şaban TAŞAR’ın konuşmaları ile devam etti Başkanımız Şaban TAŞAR; ‘Odamızın kuruluş yıldönümünün, istiklal marşımızın kabulü ile aynı güne denk gelmesi ile önem kazandığını ve Odamızın tarihinin ne kadar önemli olduğunu vurguladılar.Odamıza hizmet ve katkılarından dolayı ebediyete intikal eden Başkan ve Yöneticilik yapmış kişilere şükranla anarak, bu programın kurumlarımız arası birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde çalışmalarında önemli olduğunu, inşallah bu sezonunda tüm üyelerimize bol kazanç ve kazasız belasız bir yıl olmasını dilediler.
Muğla Esnaf ve Sanatkarlar odalar BirliğiBaşkanı Şükrü AYYILDIZ;’ üyelerimiz ve kurumlarımız arasındaki bu birlik ve beraberliğin sürmesi gerektiğini, şoförlük mesleğinin önemini vurgulayarak kutsal bir iş yapıldığından bahsettiler. Sorunlarımızın Odamız başkanlarına ileterek diğer kurumlara aktarılması gerektiğini, eski bakanlarımızdan Hayri TOPÇU’nun Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf odası için herşeyini verdiğini bu uğurda şehit olduğunu belirterek ebediyete intikal etmiş başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize şükranla andılar.                                                       
                                                                 Kaymakamımız Muharrem ŞAHİNER; Odamıza davetlerinden dolayı teşekkür ederek , kazasız belasız bir sezon geçirmelerini, şoför mesleğinin kutsallığından, değerli bir meslek olduğundan bahsettiler.İlçemizdeki trafik yoğunluğu ve uyulması gereken kurallardan bahsederek daha dikkatli olmamız gerektiğini vurguladılar.
Odamız kuruluşunda emeği geçen ve katkılarından dolayı Süreyya EROĞLUN’a Muğla Esnaf ve Sanatkarlar odalar Birliği Başkanı Şükrü AYYILDIZ tarafından plaketi verilerek kendilerine teşekkür ettiler.
Odamızda 1984-1989 yılları arasında Başkanlık yapmış Talat YANTIR’a Kaymakamımız Muharrem ŞAHİNER tarafından plaketi verilerek kendilerine teşekkür ettiler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir